Mammologická poradna

Cílené vyšetření vedoucí k odhalení rizikových faktorů a onemocnění mající vztah k možnému nádorovému onemocnění, vliv kojení, poporodních zánětů, bolestí cyklických i nepravidelných, vliv hormonální léčby.

Klinické vyšetření  - konfigurace, symetrie prsů, kožní změny - vtažení, vyklenutí, zabarvení, vtažení bradavek a patologické sekrece, zánětlivá ložiska, pohmatové vyšetření struktury kůže, podkožního tuku a žlázy, nepravidelnosti struktury, nádory tukové podkožní, nádory žlázy ohraničené i plošně rostoucí, solidní i cystické.

Ultrazvukové vyšetření - neinvazivní technika pro určení charakteru žlázy, odliší solidní a cystické změny, nádory zhoubné a nezhoubné, stav lymfatických uzlin.

Závěr vyšetření s doporučením vhodné preventivní péče,  symptomatická léčba nenádorových onemocnění, bezodkladná punkce cyst s odběrem na cytologické vyšetření, ambulantní zákrok při zánětlivých procesech, v případě nádorového onemocnění léčebný plán a operační léčba na špičkovém klinickém pracovišti, pooperační a následná péče ve spolupráci s dalšími odbornostmi.

V indikovaných případech mammografické vyšetření na smluvním pracovišti.


Kontakt

MUDr.Jiří BRABOREC, chirurg-mammolog

Kojetická 1021
Neratovice
277 11


+420 315 683 311


Hovoříme

anglicky

francouzsky